Serdecznie zapraszamy na koncert  Jana Elfa Czerwińskiego, który odbędzie się w czwartek 13.10.2022, o 19.00

Jan Elf Czerwiński robi dźwięki głosem. Po mistrzowsku. Przepuszczając go przez siebie, swoją twórczość w teatrze, hip-hopowy background, zamiłowanie do folku, elektroniki, jazzu, metalu i piosenki autorskiej, doświadczenia, przebyte drogi, ludzi dookoła, techniki i efekty, by wreszcie trafiły do stacji zapętlającej, gdzie znajdują swój dom i mogą wspólnie wybrzmieć, opowiadając historie. Jan jest radosnym człowiekiem, ale gra smutne rzeczy. Przeważnie, ale nie zawsze. To paradoks, bo przytrafiło mu się wiele dobrych rzeczy w życiu- pochodzi z Gdańska, 3 razy wygrał polskie mistrzostwa loopowania, grał z wieloma ciekawymi ludźmi (Dj Premier, Jacob Collier, Reinhardt Buhr, Fala Zmiany (Edzio), Immortal Onion, Chór Music Everywhere) w wielu fantastycznych miejscach w kraju i za granicą. Od 2017 niezmiennie poleca się na koncerty, które są trochę dziwne, ale wciąż dostarczają ogromu przyjemnych wrażeń.

This event is one of the series of musical and poetic meetings as part of the “Hear the image = see the sound # 2” project, which is supported and co-financed by the City of Gdańsk as part of the competition for cultural activities for 2022 ”.

To wydarzenie jest jednym z cyklu muzyczno-poetycznych spotkań w ramach projektu «Usłyszeć obraz = zobaczyć dźwięk #2», który odbywa się za wsparcia i dofinansowania ze środków Miasta Gdańska w ramach konkursu na działania kulturalne na rok 2022”.

Projekt «Usłyszeć obraz = zobaczyć dźwięk #2» to:
– Cykl koncertów i poetycznych słowo-spotkań w przestrzeni galerii sztuki.
– Organiczne połączenie sztuki wizualnej i muzycznej.
– Bezpośredni kontakt w przyjaznej przestrzeni kameralnej
z wykonawcą.
– Integracja i komunikacja różnych grup społecznych.
– Rozkosz żywej muzyki w otoczeniu wspaniałych dzieł sztuki.

Harmonogram wydarzeń w ramach projektu na Sierpien – Pazdziernik 2022:
-Ocheretyanyy kit -Koncert – 19.08.2022;
-Travaaa (Uliana Savchenko) -Slowospotkanie – 03.09.2022
-Uhuru Trio – Koncert – 17.09.2022
-Lena Pelowska -Slowospotkanie – 1.10.2022
-Tomasz Lipski- Slowospotkanie – 29.10.2022
– Jan Czerwiński – Koncert – 13.10.2022

Wstęp wolny.

Wideo relacja z koncertu

Fotorelacja z Koncertu (Foto Olga Savchenko):