FANABAZ- fabryka na ulice Bazyńskiego 32
Centrum kreatywnych ludzi, miejsce współpracy i synergii artystów, muzyków, widzów teatralnych, tancerzy, animatorów oraz wszystkich zdolnych do działania i tworzenia. Od prawie sześciu miesięcy w starej zabytkowej fabryce działają warsztaty twórcze osrodki, artystów, muzyków, poetów i aktorów, a także przedstawicieli innych branz artystycznych.Wszystkich łączy chęć i umiejętność działania i tworzenia. Centrum jest otwarte na współpracę i jest stale uzupełniane o nowych kolegów i przyjaciół.
Raz w miesiącu Fanabaz otwiera swoje drzwi dla zwiedzających. Każdy może odwiedzić warsztaty i przestrzenie, w których ich gospodarzy właściciele tworzą swoje światy. Każde z tych odkryć z konieczności zawiera program wizualny i muzyczny.
Inicjatorami i organizatorami powstania Fanabazu były artyści Bartosz Zavek Zaruckii, Gosha BU oraz Serhiy Savchenko. Stałym współorganizatorem i partnerem wydarzenia jest Savchenko Gallery ta Allcon nieruchomosci.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszymi wydarzeniami jako gości i wspólników, nie mniej uprzejmie zachęcamy i zapraszamy tych, którzy chcą nas wesprzeć sponsoringiem lub patronatem.
„Ty sam idziesz szybko i razem zajdziemy daleko” – Steve Jobs

Fundacja Savchenko

Fundacja Savchenko założona przez rodzinę Savchenko w styczniu 2020 roku, w Gdańsku. Fundacja jest powołana dla prowadzenia interdyscyplinarnej działalności artystycznej i edukacyjnej na polach nauki, kultury i sztuki, polegającej na…

Czytaj dalejFundacja Savchenko